Kaçırmayın Bütün Aksesuarlarda 40% İndirimİncele* Sınırlı sayıda.

İletişim

İletişim Bilgileri

Aşağıda bilgilendirdiğimiz alanlar bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Mesajınızı Gönderin
  Sıkça Sorulan Sorular

  Genel olarak satın aldığınız ürün/ürünleri tahrip etmeden, ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, fatura tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde iade talep edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünü bize göndermeden önce iade talebinizi ürün iade formunu doldurarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. iade etmek istediğiniz ürününüzü tarafımıza göndermeden önce iade formu doldurmalı ve müşteri temsilcilerimizden gelen onay e-postasının ardından paketinizi kargolamalısınız.

  İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

  Vermiş olduğunuz sipariş, ödeme onayı ve tedarik işlemlerinin tamamlanması ile ortalama 1-3 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmek üzere kargoya teslim edilir.

  Coras Pompa aracılığıyla verilen siparişlerin teslimatı, şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.

  Coras Pompa üzerinden yapılan alışverişlerde kredi kartı, paypal ile ödeme ve havale seçeneği mevcuttur.Kredi kartı seçenekleri; Standart ve 3D Secure ödeme olarak ikiye ayrılmaktadır.
  Coras Pompa'da satılan tüm ürünler üretici ve ithalatçı firmaların asgari 2 yıl garantisi altındadır.